تابلوسازی حروف برجسته

تابلوسازی و گروه تبلیغاتی طاها رسانه امروز مجهز به کارگاه مخصوص تابلوسازی با کلیه امکانات و دستگاه های مخصوص حروف سازی ،دستگاه های برش و جوش لیزر ،برش سی ان سی و غیره... جهت ساخت کلیه تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای حروف برجسته،حروف چلنیوم،حروف پلاستیک،حروف پلاستیک سه بعدی،حروف استیل نور مخفی (پایه نوراندریک)،حروف برنجی،حروف برجسته ترکیبی،تابلوهای فلکسی و کامپوزیت در خدمت مشتریان و همکاران محترم تابلوساز و شرکت های تبلیغاتی می باشد.

جنس حروف برجسته در تابلوسازی:
جهت ساخت حروف برجسته در تابلوهای تبلیغاتی در حال حاضر از ماتریال های  زیر به صورت معمول استفاده می گردد :
- نوارهای چلنیوم (نوع آلیاژ آلومینیوم) 
- استیل طلایی و سیلور به صورت مات و براق
-ورق فلز
- ورق های پلاستیک (پلکسی گلاس)
- لترمکس
- پی وی سی
- مولتی استایل
- قالب های آبکاری کروم


تنوع حروف برجسته :

ساخت بیش از 50 مدل حروف برجسته با استفاده از ماتریال و روش های نورپردازی گوناگون به صورت کلاسیک و فانتزی با الگوگیری از آخرین مدل ها و دیزاین های خارجی یکی از ابتکارات نوین و وجه تمایزات این مجموعه در هنر و صنعت تابلوسازی در ایران در مقایسه با سایر تابلوسازی ها و شرکت های تبلیغاتی به حساب می آید. به موجب این تنوع وسیع خدمات در تابلوسازی حق انتخاب بیشتری از نظر گزینش مدل و تصمیم گیری جهت میزان صرف بودجه برای خرید در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

نورپردازی حروف برجسته :

 جهت نورپردازی حروف برجسته از انواع لامپ و ماژول های ال ای دی LED و اسم ام ادی SMD بهره گرفته می شود که در تابلوسازی طاها رسانه امروز ماژول های اس ام دی کرده پیشنهاد اول به مشتریان به لحاظ کیفیت و ماندگاری بالا می باشد

 

 لازم به ذکر است ساخت حروف برجسته چلنیوم-چنلیوم-channelume در این مجموعه منحصراً توسط دستگاه تمام اتوماتیک ساخت حروف چلنیوم با سرعتی معادل 10 برابر سرعت استاد کار حرفه ای صورت می پذیرد و نوارهای آلومینیومی مورداستفاده برای ساخت این حروف فقط از نوع مرغوب اسپانیایی می باشد.
تصاویر زیر مربوط به مدل های حروف برجسته و بخشی از نمونه تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته و لوگوباکس های اجرا شده توسط این مجموعه در سردرب ،نمای ساختمان و یا پشت بام مشتریان است.

جهت مشاهده تصاویر بزرگتر بر روی عکسها کلیک کنید


انواع حروف برجسته


تابلوهای تبلیغاتی

تابلو چلنیوم شرکت حفاری پترو کیش تابلو حروف برجسته چلنیوم هایپرمی تابلو کامپوزیت با حروف چلنیوم حروف برجسته سه بعدی بنز حروف برجسته لترلایت تابلوحروف پلکسی بدون نور حروف پلاستیک دوبل لیزری